W zależności od wymagań naszych klientów oferujemy Safari w dowolnym terminie i dowolnie długie. Odpowiedzieć jednakże nam musisz na kilka podstawowych pytań..
a mianowicie co Ciebie interesuje, czy chcesz indywidualną ofertę czy wystarczy Tobie Safari grupowe podczas którego zawrzeć możesz nowe ciekawe znajomości, czy chcesz spać w obozach grupowych czy luksusowych kampusach, czy życzysz sobie przejażdżek motorem, rowerem, a może lotów samolotem, balonem czy helikopterem.

Poniżej przykładowa podstawowa oferta.

Safari 5 dniowe w ramach którego zobaczą Państwo:

Park jeziora Manyara z lasami akacjowymi, olbrzymimi figowcami, drzewami mahoniowymi z pawianami, olbrzymymi ilościami żyraf, bawołów, hipopotamów, ptaków (ponad 400 gatunków!) czy wspinających się na drzewa lwów.2/3 powierzchni parku stanowi alkaliczne jezioro Manyara
Park Tarangire z jego różnymi krajobrazami oraz strefami wegetacji. Park ten słynie nie tylko ze starych baobabów które potrafią rosnąć od 500 do 1000 lat, ale także z populacji lwów, leopardów, żyraf, zebr, antylop, kudu, a w szczególności największej w Tanzanii populacji słoni (ponad 6000 słoni w porze suchej)

Serengeti i krater Ngorongoro zwany ósmym cudem świata, należący do światowego dziedzictwa UNESCO

W parku Serengeti zwanym bezkresnymi równinami występuje ponad 2 miliony dużych zwierząt, w tym 500 000 zebr , 250 000 gazel Thomsona, 300 000 gazel Granta , 120 000 Impal, 70 000 topi ,20 000 bawołów, 9000 Eland, 1000 lwów, 800 słoni a także liczne populacje góralków, otocjonów, mangust, rateli miodożernych, hien, gepardów ,szakali. W parku Serengeti można zobaczyć największe show na ziemi jakim jest wielka migracja zwierząt. W ramach Safari oferujemy także zwiedzenie wąwozu Oldupai w którym Dr. Louis i Mary Leakey odnaleźli ślady pierwszych ludzi na ziemi.
Krater Ngorongoro o powierzchni 260 km2 z krawędziami wznoszącymi się na wysokość ponad 500m stanowi największe zbiorowisko zwierząt w Tanzanii wszystkich gatunków zamieszkujących Wschodnią Afrykę. W ciągu jednego dnia możesz tutaj zobaczyć wielką piątkę zwierząt a także rzadkie nosorożce czarne. Podaje się, że w kraterze występuje 30 000 dużych zwierząt

Cena za 5 dniowe indywidualne safari obejmujące wyżywienie, odbiór z lotniska , noc w hotelu przed wyjazdem na safari i noc po powrocie z safari, cena wynosi szacunkowo 1600 USD w zależności od konfiguracji (safari grupowe ok 1100 USD)

Safari 3 dniowe w ramach którego zobaczą Państwo:
Park Tarangire, Park jeziora Manyara, Krater Ngorongoro
Cena za 3 dniowe indywidualne safari obejmujące wyżywienie, odbiór z lotniska , noc w hotelu przed wyjazdem na safari,koszt wynosi szacunkowo 1100 USD w zależności od konfiguracji (safari grupowe ok 700 USD)

Jeśli jesteś zainteresowany wyprawą z Kilimapeak,
wypełnij poniższy formularz.